09:00 Açılış Konuşmaları
09:15-10:30
I. Oturum: Gençlik Başımda Duman
Oturum Başkanları ve Tartışmacılar: Dr. Erhan Çapkın, Dr. Hatice Bodur
09:15-09:30 Sunum: Genç AS
Konuşmacı: Dr. İlker Fatih Sarı
09:30-09:45 Sunum: Genç PsA
Konuşmacı: Dr. İsmihan Sunar
09:45-10:00 Sunum: Genç RA
Konuşmacı: Dr. İpek Okutan
10:00-10:30 Tartışma
────────────────────────
10:30-10:45 Ara
────────────────────────
10:45-11:30 Uydu Sempozyumu
Inflamatuvar Romatizmal Hastalıkların Tedavisinde Fark Yaratan Seçenek (Amgen)
Konuşmacılar: Dr. Ayhan Bilgici, Dr. Zafer Günendi, Dr. Hilal Eser Öztürk
11:30- 12:45
II. Oturum: İpuçlarını Takip Et: Kime Hangi İlaç?
Oturum Başkanları ve Tartışmacılar: Dr. Ayhan Bilgici, Dr. Murat Karkucak, Dr. Zafer Günendi
11:30-11:45 Sunum: DMARD’lar
Konuşmacı: Dr. Yunus Durmaz
11:45-12:00 Sunum: Biyolojikler
Konuşmacı: Dr. Sertaç Ketenci
12:00-12:15 Sunum: Hedefe Yönelik Küçük Moleküller
Konuşmacı: Dr. Ahmet Kıvanç Cengiz
12:15-12:45 Tartışma
────────────────────────
12:45-13:30 Öğle Yemeği
────────────────────────
13:30-14:45
III. Oturum: Bel Ağrıları: Var Mı Benden Daha Sık Olan?
Oturum Başkanları ve Tartışmacılar: Dr. Ayşegül Ketenci, Dr. Cengiz Çokluk, Dr. Fatih Özkan
13:30-13:45 Sunum: Bel Ağrılı Hastaya Yaklaşım
Konuşmacı: Dr. Zerrin Kasap
13:45-14:00 Sunum: Bel Ağrısı Nöropatik Ağrı Mıdır?
Konuşmacı: Dr. İdris Şevki Köken
14:00-14:15 Sunum: Bel Ağrısında Girişimsel Yaklaşımlar
Konuşmacı: Dr. Hakan Gündüz
14:15-14:45 Tartışma
────────────────────────
14:45-15:00 Ara
────────────────────────
15:00-15:45 Uydu Sempozyumu (Elf İlaç)
Intraarteküler Enjeksiyonlar
Konuşmacı: Giulia Avio (Regulatory Affairs Manager)
15:45-17:00
IV. Oturum: Tanıya Giden Yolda Ben
Oturum Başkanları ve Tartışmacılar: Dr. Tuncay Duruöz, Dr. Mehmet Derya Demirağ
15:45-16:00 Sunum: Bağ Dokusu Hastalıkları: Tahmin Et Ben Kimim?
Konuşmacı: Dr. Hatice Şule Baklacıoğlu
16:00-16:15 Sunum: Vaskülit: Emin misin?
Konuşmacı: Dr. Cemal Gürbüz
16:15-16:30 Sunum: Akılcı Laboratuvar Kullanımı: Paketi Aşalım Mı?
Konuşmacı: Dr. Nesrin Şen
16:30-17:00 Tartışma
────────────────────────
17:00-17:15 Ara
────────────────────────
17:15-18:00 Sözlü Bildiriler-1
Oturum Başkanları: Dr. Ayla Çağlıyan Türk, Dr. Münevver Serdaroğlu Beyazal
────────────────────────
18:00-18:15 Ara
────────────────────────
18:15-19:00 Sözlü Bildiriler-2
Oturum Başkanları: Dr. Berna Tander, Dr. Fazıl Kulaklı
08:30-9:45
V. Oturum: Uzmanına Danış /Osteoporoz
Oturum Başkanları: Dr. Figen Ayhan, Dr. Ayşegül Ketenci
Konuşmacı: Dr. Dilşad Sindel
09:45-10:00 Ara
────────────────────────
10:00-10:15 Akılcı İlaç Sunumu
Konuşmacı: Dr. Sertaç Ketenci
10:15-11:15
VI. Tematik Oturum
Oturum Başkanları: Dr. Canan Çelik, Dr. Ömer Faruk Serdar
10:15-10:35 Romatizma ve Mikrobiyota
Konuşmacı: Dr. Nilay Şahin
10:35-10:55 Romatizmal Hastalıklar ve Psikiyatrik Semptomlar
Konuşmacı: Dr. Gökhan Sarısoy
10:55-11:15 Herkese Bir Spor
Konuşmacı: Dr. Erdal Hancı
────────────────────────
11:45 Kapanış